Mobilné a stacionárne lisy na odpad

Kontaktujte nás

mob.: +421 905 521 294

e-mail: nadstavby@temax.sk

Po. - Pia.: 6:00 - 14:00

Ponúkame predaj a servis mobilných a stacionárnych lisov na odpad, ktoré predstavujú flexibilné a úsporné riešenie pre zhutňovanie a skladovanie odpadu. Proces lisovania umožňuje znížiť náklady na odvoz odpadu a zlepšiť efektivitu jeho skladovania.

Mobilné kontajnery na lisovanie odpadu o objeme 5 – 12 m3 a 16 – 26 m3 sú vhodné pre všetky bežné vozidlá s hákovým hydraulickým ramenom. Tieto kontajnery sú vybavené lisom, ktorý dokáže zmenšiť objem odpadu až na jednu pätinu jeho pôvodného objemu a sú vhodné pre rôzne druhy odpadu z domácnosti a priemyslu, ako sú papier, drevené debničky, fólie, kartón, organický a komunálny odpad.

Stacionárne lisy na odpad sú už bežnou a veľmi žiadanou súčasťou moderných priemyselných budov, umožňujú oveľa efektívnejšie sledovať a spravovať odpadový management. Individuálne riešenia umožňujú zákazníkovi napojiť lis na steny budovy pomocou špeciálnych šácht, prostredníctvom ktorých sa odpad dostáva do lisu.

Okrem základnej výbavy, máme pre vás k dispozícii množstvo doplnkovej výbavy vrátane automatických ozónových čističov vzduchu na elimináciu zápachu odpadu, teplotne riadených systémov na organické odpady, systému kontroly plnosti kontajnerov pomocou SMS, zariadenia na podávanie odpadu (vrátane rôznych druhov násypiek, lyžíc, zdvíhacích a vysýpacích zariadení) a systému na váženie a evidenciu odpadu.